فایل به روز رسانی سیستم عامل دستگاه های XM

امتیاز 4.33 ( 3 رای )
چرا فایل به روز رسانی یا آپدیت برای دستگاه ها ارائه می شود؟

در دنیای دیجیتال که تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است شرکت های تولید کننده هنگامی که امکانات جدید را می خواهند به دستگاههای خود اضافه کنند آن تنظیمات و قابلیت ها را در قالب فایل به روز رسانی و آپدیت عرضه می دارند . البته گاهی بنا به دلیل افزایش امنیت و یا برطرف کردن باگ ها و خطا های پیش آمده و جلوگیری از هک این فایل ها را ارائه می دهند . از این رو الزامیست که دستگاه خود را در صورت وجود فایل به روز رسانی جدید آن را ارتقا دهید .

چگونه فایل به روز رسانی مخصوص دستگاه خود را پیدا کنیم ؟

برای تشخیص فایل به روز رسانی دستگاه خود کافیست از منوی اصلی به قسمت اطلاعات رفته سپس گزینه نسخه را انتخاب کرده . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید تاریخ و نسخه سیستم عامل دستگاه خود را به دست بیاورید .

همانطور که در تصویر نمونه مشاهده می کنید ورژن این دستگاه 114 است و شما می بایست فایل 114 را انتخاب کنید . درصورتی که فایل اشتباه را انتخاب کنید دستگاه هنگام به روز رسانی خطا خواهد داد.

توجه کنید فایل های به روز رسانی موجود در این صفحه مربوط به دستگاه های با سیستم عامل xiongmaitech موسوم به XM و یا تحت لیسانس آن می باشد و برند چاپ شده بروی دستگاه اهمیتی ندارد .

لینک های قرار گرفته بروی سایت از سایت رسمی شرکت xiongmaitech می باشد و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی و به روز رسانی اشتباه کاربران نداریم . لطفا در انتخاب نسخه صحیح دستگاه خود دقت کنید و یا برای مشاوره و راهنمایی برای انتخاب با ID : @CCTVABC1 در تلگرام در ارتباط باشید.

امید که این مطلب مفید بوده و گره ای هرچند کوچک را در رفع مشکل امنیتی شما برطرف کرده باشد . با نظرات و پیشنهاد های خود مرا در بهتر شدن سایت الفبای دوربین مداربسته یاری کنید .

با سپاس فراوان سینا مطوری

مطالعه بیشتر