CMS رایگان برای نظارت و مدیریت دوربین ها و دستگاه ها بروی رایانه

نرم افزار رایگان 64CH CMS برای DVR / NVR / IPC

نرم افزار رایگان 64CH CMS برای DVR / NVR / IPC

CMS مخفف ایستگاه نظارت مرکزی یا نرم افزار نظارت مرکزی است. نرم افزار CMS یک راه حل نظارت متمرکز ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد همه دستگاه های نظارت تصویری را از یک کامپیوتر مدیریت کنند. امروز ویرایشگر ما به شما محبوب ترین نرم افزار CMS را توصیه می کند که توابع مستحکم را ارائه می دهد ، در حالی که دارای سازگاری بسیار خوبی است. 

# 1 دانلود نرم افزار 64CH DVR / NVR / IPC CMS

لینک دانلود

  • سیستم عامل ویندوز: برای دانلود روی این لینک کلیک کنید.

نرم افزار رایگان DVR CMS رایگان
نرم افزار رایگان DVR CMS رایگان

مجوز قابلیت نظارت تصویری 64CH مجوز

این نرم افزار دارای رتبه برتر می تواند از حداکثر مدیریت ویدیو 64 کانال پشتیبانی کند. برخلاف آن نرم افزارهای تجاری VMS ، نیازی به پرداخت هزینه مجوز نیست. شما می توانید برای همیشه آزادانه از این نرم افزار استفاده کنید ، ثبت نام مجوز لازم نیست.

فشرده سازی فیلم H.264 ، H.265 / HEVC

نرم افزار جدید CMS دارای الگوریتم رمزگشایی H.264 / AVI است و H.265 / HEVC می تواند از H.264 معمولی و جدیدترین جریان های ویدیویی H.265 پشتیبانی کند. مهم نیست که از H.264 DVR یا H.265 NVR استفاده می کنید ، می تواند ویدیو را نمایش داده و به شما اجازه مدیریت دهد. ما بسیار مفتخریم که ادعا می کنیم این اولین نرم افزار CMS است که می تواند از محصولات H.265 DVR در جهان پشتیبانی کند.

پشتیبانی از DVR / NVR / IPC

برخلاف نرم افزار VMS ، این CMS با هر دو دستگاه نظارت تصویری دیجیتال و آنالوگ سازگار است. این می تواند با دوربین های DVR / NVR / IP شما کار کند. دستگاههای پشتیبانی کننده از جمله H.264 DVR ، AHD / TVI / CVI DVRs ، H.265 DVR ، NVR ، دوربین های IP. مهمتر از همه ، این نرم افزار می تواند سیگنال های ویدئویی را از دستگاه های مختلف متقابل به طور همزمان بپذیرد. به عنوان مثال ، می توانید از CMS برای مدیریت هر دو دوربین AHD / TVI DVR و IP دوربین استفاده کنید.

سازگار HIKVISION / DAHUA / XM / ONVIF

نرم افزار CMS با پروتکل های مختلفی کار کرده است تا بتواند با دستگاه هایی از مارک های تنوع مانند Hikvision ، Dahua ، XM یا هر محصول سازگار ONVIF از دیگر تولید کنندگان جهان کار کند. به عنوان مثال ، نرم افزار Hikvision iVMS4200 / 4500 نمی تواند از دوربین های شخص ثالث پشتیبانی کند ، بنابراین بسیاری از کاربران نمی توانند از این نرم افزار برای مدیریت دوربین های Hikvision و دوربین های Dahua به طور همزمان از همان رایانه استفاده کنند. اکنون با استفاده از این نرم افزار CMS می توانید مانیتورینگ ویدیو را برای دوربین / DVR از Hikvision ، Dahua ، XM یا سایر تولید کنندگان مانند BOSCH ، Vivotek ، Honeywell ، Yoosee بدست آورید.

سازگار با ویندوز XP / 7/8/10 OS

این نرم افزار برای کار با تمام رایانه های شخصی ویندوز طراحی شده است. این سیستم عامل با ویندوز XP ، ویندوز 7 ، ویندوز 8 ، ویندوز 10 (32 / 64bit) است. نصب و راه اندازی نرم افزار نیازی به کتابخانه خارجی یا برنامه افزودنی اضافی ندارد. پس از نصب کامل ، شما قادر به انتخاب زبان UI نرم افزار هستید. این نرم افزار می تواند از عربی ، برزیلی ، بلغاری ، چک ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، عبری ، مجاری ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، لهستان ، پرتغال ، رومانیایی ، روسی ، چینی ساده ، اسپانیایی ، Suomi ، تایلندی ، سنتی- پشتیبانی کند زبان های چینی ، ترکی.

شماره 2 چگونه این نرم افزار را نصب و استفاده کنیم؟

 با استفاده از پیش فرض “فوق العاده” کاربر ، بدون نیاز به وارد کردن رمز ورود ، نرم افزار را وارد کنید. پس از ورود ، شما می توانید حساب کاربری خود را تغییر داده و مجوز اختصاص دهید. در مرحله بعد ، نرم افزار به شما امکان می دهد زبان UI نرم افزار را انتخاب کنید ، لطفاً زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. مورد بعدی ، باید دستگاه هایی را به CMS اضافه کنید.

رایگان 64CH CMS ورود
رایگان 64CH CMS ورود

در پایین سمت راست نرم افزار CMS ، می توانید منوی اصلی را پیدا کنید ، با کلیک بر روی منوی اصلی موارد زیر منو را فاش می کند. با کلیک بر روی “PTZ” دکمه های کنترل PTZ و دکمه های عملکرد از پیش تعیین شده را نشان می دهد. با کلیک بر روی “رنگ” تنظیمات پارامتر تصویر تصویری را نشان می دهد ، می توانید روشنایی تصویر ، کنتراست ، اشباع ، تعادل رنگ سفید را تغییر دهید. با کلیک بر روی “سیستم” منوی پیکربندی سیستم از جمله “مدیر دستگاه ، پیکربندی محلی ، پیکربندی از راه دور ، حساب ، ورود به سیستم محلی” فاش می شود. برای افزودن دستگاه ها به CMS ، باید از لیست “فهرست زیر” آن “مدیر دستگاه” را کلیک کنید.

مدیر دستگاه CMS
مدیر دستگاه CMS

در مرحله بعد ، نرم افزار پنجره مدیر دستگاه ظاهر می شود ، منطقه ای را انتخاب می کنیم که باید دستگاه را اضافه کنیم ، سپس روی “افزودن دستگاه” کلیک کنید. پنجره “ویرایش” ظاهر می شود. اکنون می توانیم دستگاه های محلی را جستجو کنیم و سپس آنها را به نرم افزار اضافه کنیم. برای DVR ها ، کافی است دکمه “جستجوی IP” را بزنید تا شروع به جستجوی DVR های متصل در شبکه محلی کنید. اگر می خواهید دوربین های IP یا NVR اضافه کنید ، کافی است قبل از کلیک بر روی “جستجوی IP” ، “جستجوی Onvif” را تیک بزنید. علاوه بر جستجوی خودکار ، می توانید دستگاه را اضافه کنید تا زمانی که آدرس IP / دامنه ، شماره پورت و همچنین اطلاعات حساب را بدانید. 

مدیر دستگاه CMS
مدیر دستگاه CMS

  • آدرس IP: آدرس IPv4 DVR / NVR / IPC شما
  • ARSP: با استفاده از سرور DNS داخلی DVR برای برقراری اتصال به اینترنت. به عنوان مثال ، می توانید xmsecu.com را وارد کنید تا عملکرد ARSP را فعال کنید.
  • دامنه: دامنه یا DDNS دستگاههای شما
  • Cloud: با استفاده از CloudID برای اتصال دستگاه ها در WAN / اینترنت
  • IPv6: آدرس IPv6 دستگاه های نظارت تصویری شما
  • فروشنده: H.264 DVR (Xiongmai DVR) ، Hikvision ، Dahua ، Huanghe ، ONVIF

مطالعه بیشتر