دانلود VMS رایگان برای نظارت و مدیریت دوربین ها و دستگاه ها بروی رایانه

XMEye VMS نرم افزار Windows / Mac

XMEye برنامه محبوب است که برای دوربین های IP ارزان قیمت و NVR / DVR ها طراحی شده است. XMEye نظارت تصویری از راه دور را از طریق تلفن های هوشمند بسیار آسان می کند. با این حال ، این برنامه فقط با دستگاه های Android (Smartphone ، Tablet) و iOS (iPhone ، iPad) سازگار است. آیا نرم افزاری برای رایانه شخصی وجود دارد که می تواند برای Windows یا Mac PC استفاده شود؟ خوب ، ما خوشحالیم که ماکت را که اخیراً توسط Xiongmai (XM) منتشر شده است به شما معرفی می کنیم. VMS مخفف “نرم افزار نظارت بر ویدئو” است. 

بهترین نرم افزار VMS مجوز رایگان برای دوربین های IP / NVR

به عنوان آخرین نرم افزار ایستگاه نظارت مرکزی ، VMS اکنون طراحی اپلیکیشن پوست UI و کاربر بصری اپل را تصویب کرده است. بر خلاف نرم افزار CMS معمولی ، نرم افزار جدید قابل استفاده است. با وجود پشتیبانی از هر دو ویندوز (ویندوز 7 ، ویندوز 8 ، ویندوز 10) و Mac OS ، می تواند با دوربین های شبکه ای از Xiongmai ، Hikvision ، Dahua و سایر مارک های سازگار ONVIF سازگار باشد. VMS همچنین یک نرم افزار رایگان است ، و بسته به عملکرد سخت افزاری رایانه شخصی ، امکان نظارت بر فیلمبرداری تا 64 کانال را نیز دارد ، این امر باعث می شود نظارت تصویری از طریق رایانه شخصی صاف و سر راست شود. سرانجام ، این نرم افزار می تواند از نظارت ویدیویی محلی بلکه از نظارت از راه دور نیز پشتیبانی کند.

این نرم افزار بدون مجوز است ، بدون آزمایش ، ثبت نام لازم نیست ، از مانیتورینگ ویدیویی 64 کانال پشتیبانی می کند و از طراحی UI بسیار دوستانه ای برخوردار است. ما هیچ پشتیبانی برای IT ارائه نمی دهیم! در بخش نظرات می توانید سؤالات متداول را پیدا کنید.

XMEYE VMS را برای کامپیوتر بارگیری کنید

 • سیستم عامل ویندوز 32 بیت: اینجا را کلیک کنید
 • سیستم عامل ویندوز 32 بیت: اینجا را کلیک کنید
 • نسخه MacOS X (رایانه های اپل): اینجا کلیک کنید

اگر می خواهید دوربین های Dahua یا Hikvision / DVRs / NVR را به VMS اضافه کنید ، می توانید از نسخه دیگری که همراه با پروتکل Dahua و Hikvision است استفاده کنید ، می توانید از اینجا بارگیری کنید.

چگونه از نرم افزار VMS استفاده کنیم؟

نرم افزار VMS را بارگیری و نصب کنید.

XMEye VMS نرم افزار کامپیوتر - نصب
XMEye VMS نرم افزار کامپیوتر – نصب

با اطلاعات حساب پیش فرض (حساب و رمز عبور: مدیر) وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، برای تغییر حساب یا مدیریت حساب به [مدیر کاربر] بروید.

XMEye VMS نرم افزار کامپیوتر - ورود
نرم افزار VMS PC – ورود

بعد از ورود به سیستم VMS ، تمام ویژگی هایی را که VMS پشتیبانی می کند مشاهده خواهید کرد. 

نرم افزار PC XMEye VMS
VMS نرم افزار کامپیوتر – عملکرد اصلی

توابع عمومی

 • مانیتور: تماشای ویدیوی امنیتی (پیش نمایش)
 • مدیر دستگاه: دوربین های IP / NVR / DVR را اضافه یا حذف کنید
 • پخش: کلیپ های ویدیویی ضبط شده را پخش کنید
 • ضبط تنظیمات: تنظیمات فضای ذخیره سازی ، حالت های ضبط

مدیر پیکربندی:

 • پیکربندی دستگاه: دوربین های IP / DVRs / NVR های متصل را پیکربندی کنید
 • پیکربندی زنگ هشدار: فعال / غیرفعال کردن تشخیص حرکت ، پوشش دوربین ، از بین رفتن فیلم ، زنگ هشدار I / O
 • تنظیم تور: تنظیم تور برای دوربین های PTZ
 • مدیر کاربر: حسابهای کاربری را مدیریت کنید
 • System Config: تنظیمات نرم افزار VMS را پیکربندی کنید

برنامه های افزودنی:

 • نقشه: ادغام نقشه Google
 • رمزگشایی: رمزگشایی فیلم های ویدئویی
 • تهیه نسخه پشتیبان تهیه: از کلیه تنظیمات نرم افزار VMS پشتیبان تهیه کنید
 • بروزرسانی دسته ای: سیستم عامل دستگاه ها را از راه دور به روز کنید / ارتقا دهید

دوربین ها / DVR / NVR را به VMS اضافه کنید

با حرکت به [مدیر دستگاه] ، VMS کلیه دستگاههای موجود را در همان شبکه لیست می کند. برای شروع جستجوی دستگاهها می توانید روی منوی “دوباره جستجو” کلیک کنید. اگر می خواهید دوربینی که در همان شبکه نیست را اضافه کنید ، باید آن را به صورت دستی اضافه کنید.

XMEye VMS PC Software - دستگاه ها را اضافه کنید
نرم افزار VMS PC – دوربین / NVR / DVR خود را اضافه کنید

 برای افزودن دستی دستگاه ، روی [دستی دستی] کلیک کنید ، نام تعریف شده توسط کاربر را وارد کنید ، سپس گروه را انتخاب کنید. اگر دوربین را از همان شبکه اضافه می کنید ، سپس مقدار [IP / Domain] را در ستون نوع ورود به سیستم انتخاب کنید ، اگر می خواهید دوربین را برای نظارت از راه دور ویدیو اضافه کنید (نه در همان شبکه / دسترسی به مکان دیگری) ، سپس باید [ CloudID]. لیست انتخاب فروشنده شامل XM، HK، DH، ONVIF می باشد و لیست مطابق با نام تجاری دستگاه خود را انتخاب می کند. پس از تکمیل ورودی دیگر ، روی [ذخیره و ادامه] کلیک کنید تا دستگاه اضافه شود.

توجه: در صورت انتخاب IP / دامنه ، اگر شماره پورت را در دستگاه خود تغییر ندهید ، می توانید آدرس IP یا نام دامنه دوربین را با استفاده از شماره پورت پیش فرض 34567 وارد کنید. نام کاربری و رمز ورود اطلاعات حساب دستگاه است.

XMEye VMS PC Software - دستگاه را به صورت دستی اضافه کنید
دوربین ها / NVR / DVR ها را به صورت دستی اضافه کنید

مطالعه بیشتر