فایل به روز رسانی سیستم عامل دستگاه های XM با رابط کاربری ویندوز ۱۰

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

رابط کاربری جدید دستگاه های XM با ظاهر ویندوز ۱۰

شرکت Xiongmaitech یکی از قدرتمندترین شرکت های تولید کننده دستگاه و دوربین های مداربسته که سهم خوبی را در بازار های دنیا دارد . دستگاههای جدید این شرکت دارای رابط کاربری با ظاهر ویندوز ۱۰ می باشد که دارای فریمور های خاص خود هستند در زیر این مطلب نمونه ای از منو و ورژن این دستگاهها را مشاهده می کنید .

نسخه این دستگاه ها با نسخه های قدیمی مشابه می باشند و تفاوت آنها در حرف انگلیسی بعد از v4.02.r11 می باشد که می بایست فایل مخصوص آنها را دانلود کنید . البته این امکان در برخی از ورژن ها وجود دارد که با دانلود فریمور های قدیمی رابط کاربری دستگاهتان تغییر کند . برای مشاهده تفاوت های این دو رابط کاربری به این مقاله مراجعه کنید .

توجه کنید فایل های به روز رسانی موجود در این صفحه مربوط به دستگاه های با سیستم عامل xiongmaitech موسوم به XM و یا تحت لیسانس آن می باشد و برند چاپ شده بروی دستگاه اهمیتی ندارد .

لینک های قرار گرفته بروی سایت از سایت رسمی شرکت xiongmaitech می باشد و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی و به روز رسانی اشتباه کاربران نداریم . لطفا در انتخاب نسخه صحیح دستگاه خود دقت کنید و یا برای مشاوره و راهنمایی برای انتخاب با ID : @CCTVABC1 در تلگرام در ارتباط باشید.

امید که این مطلب مفید بوده و گره ای هرچند کوچک را در رفع مشکل امنیتی شما برطرف کرده باشد . با نظرات و پیشنهاد های خود مرا در بهتر شدن سایت الفبای دوربین مداربسته یاری کنید .

مطالعه بیشتر